Aušros šokis jau plaukia į dykumą ir laukia jūsų palaikymo

 ♥ „Šis kūrinys simbolizuoja mūsų vieningumą ir harmoniją. Saulės pasitikimas yra grįžimas prie mūsų pagoniškų šaknų ir vertybių, kurios atspindi šių metų „Burning man“ meninę temą „Radikalus ritualas“

Lietuvių komandos instaliacija „Aušros šokis“ – tai 4 m aukščio, 7 m pločio akis, kurios viduje sukasi 300 rankų ir formuoja hipnotizuojantį akies vyzdį.

„Aušros šokis“ – tai bendras „Burning Man LT”  ir VGTU „LinkMenų fabriko“ komandos projektas, prie kurio inžinieriai, fotografijų bei videomeno meistrai, dizaineriai ir studentai VGTU Kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“ dirba jau 4 mėnesius. „Šis kūrinys simbolizuoja mūsų vieningumą ir harmoniją. Saulės pasitikimas yra grįžimas prie mūsų pagoniškų šaknų ir vertybių, kurios atspindi šių metų „Burning man“ meninę temą „Radikalus ritualas“, – akcentavo „Aušros šokio“ idėjos autorius Karolis Misevičius. Jis pasakojo, kad instaliacijos idėja ir pavadinimas gimė festivalio metu dykumoje sukurtame mieste sutinkant saulėtekį.

Pasak instaliacijos kūrėjų, vienai iš 7 Europą atstovaujančių instaliacijų suteiktas tik dalinis finansavimas, tad projekto užbaigimui trūksta lėšų medienai, plastikinėms rankoms, detalėms, logistikai, tad visus norinčius ir galinčius prisidėti, kūrėjai kviečia užsukti į minios finansavimo platformą Indiegogo.

Facebook: Dance For The Dawn

Skaitykite daugiau:

Lietuvių kūrinys atrinktas dalyvauti legendiniame JAV festivalyje „Burning Man“

Lietuvių instaliacija atrinkta dalyvauti legendiniame festivalyje „Burning Man“

juodas-pngburningman-eye-1 burningman-eye-2 burningman-eye-4 burningman-eye-5

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *